16 Mart 2017 Perşembe 09:07
16 mart 2017 perşembe günlük burç yorumları! Günlük aşk, iş ve para falı yorumları

16 mart 2017 perşembe günü burç yorumlarınız ne diyor? sorusunun cevabını öğrenmek isteyenler en doğru ve en popüler günlük burç yorumlarını merak ediyor. Güne başlarken atacakları adımlar ve alacakları kararlar öncesi burç yorumlarını okumak size iyi gelebilir. 16 mart 2017 perşembe alacağınız kararlarda, gideceğiniz yerlerde ve daha bir çok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. Uzmanlar burçlar size yol gösterici tavsiyelerde bulunabilir tavsiyesinde bulunuyor. Peki 16 Mart'ta doğanlar hangi burç oluyor? İşte 16 mart perşembe günlük Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burç yorumları... Balık burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Balık burcunun uğurlu günü hangisi? Balık burcunun ortak özellikleri nelerdir? Balık burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır? Yay burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Yay burcunun uğurlu günü hangisi? Yay burcunun ortak özellikleri nelerdir? Yay burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır? Aslan burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Aslan burcunun uğurlu günü hangisi? Aslan burcunun ortak özellikleri nelerdir? Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır? Başak burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Başak burcunun uğurlu günü hangisi? Başak burcunun ortak özellikleri nelerdir? Başak burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır? Boğa burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Boğa burcunun uğurlu günü hangisi? Boğa burcunun ortak özellikleri nelerdir? Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır? Boğa burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Boğa burcunun uğurlu günü hangisi? Boğa burcunun ortak özellikleri nelerdir? Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır? 16 mart burç yorumları ve burçlara dair her şey haberimizde...

Burcunuzun; günlük aşk falı yorumu, günlük iş falı yorumu,dikkat falı yorumu ve günlük para falı yorum tüm detaylarıyla günlük olarak insanhaber.com'da

16 mart 2017 perşembe Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 16 mart 2017 perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart - 20 Nisan)

İlişkinizi göz önünde yaşıyorsunuz ve sizin özenilen bir ilişkinizin olması yakın çevrenizin özellikle de arkadaş sandığınız kişiler tarafından göze gelebilir dikkat etmelisiniz. Son zamanlarda yaptığınız işi ilişkileri olumlu yönde ilerliyor ve bunun yararlarını göreceksiniz. Ödeme güçlüğü çektiğiniz borçlarınızı rahatlıkla ödeyecek zamanlara geliyorsunuz ve bundan sonrası için de maddi anlamada rahatlamalar söz konusu. Bazı kişilerin isteklerinin fazlalığı sizi yorabilir hayır demeyi bilmelisiniz.

BOĞA BURCU 16 mart 2017 perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan - 23 Mayıs)

Sevgilinizle ilgili düşündüğünüz şeyleri yapmanın tam zamanı. Bu zamana kadar boşuna beklediniz. İş hayatınızda hiç ummadığınız gelişmeler yaşanacak. Terfi söz konusu olabilir. Daha önce yapmadığınız şeyleri yapmak isteyeceğiniz ve geleceğe dair plan yapabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün karar verirken oldukça farklı adımlar atacaksınız. Para kullanımlarınıza dikkat. Hafta sonları sadece kendi cebinizden harcamayı bırakın. Arkadaş toplantılarında ödemeleri sadece siz yapmak zorunda değilsiniz.

İKİZLER BURCU 16 mart 2017 perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs - 23 Haziran)
 
Bu kadar içten ve iyi niyetli olmayı bırakın. Çevrenizdeki insanlar iyi niyetinizi kullanmaya başlıyor ve bunları fark etmiyorsunuz. Kararsız davranışlarınız ve hareketlerinizden dolayı iş hayatınızda olumsuz gelişmeler yaşanacak. Aşk hayatınızda yaşadığınız ikileme artık son vermelisiniz. Bir kalbin sadece bir insana ihtiyacı olduğunu unutmamalısınız. Artık kararınızı veriniz yoksa yıllar su gibi akıp geçecek.

YENGEÇ BURCU 16 mart 2017 perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran - 23 Temmuz)
  
İçe kapanıklığınız tavan yapmış durumda. Havaların güzelleşmesi sizi çok kısa bir süre etkilemiş yine tekrar eskisi gibi ruh halinizi bunalımlara sürüklemeye başlamışsınız. Buna son vermeni gerekiyor. Sadece kendiniz için değil çevrenizdeki insanların da ruh halini düzeltmek için bunu yapmalısınız. İş hayatınız güzel ilerleyecek. Çevrenizde çok seviliyorsunuz. Bugün aşk hayatınızda yine farklı duygular söz konusu. Onun kıymetini bilin.

ASLAN BURCU 16 mart 2017 perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (23 Temmuz - 22 Ağustos)
 
Sevgilinizle ilgili ilişkinizin içinde bir mantık aramaktan vazgeçin aşk içinde mantık olmaz. Aşk sadece aşktır özel anlamları olan içinde mantık olmayan. İstenilenin fazlasını yapmak sizin huyunuzda var ancak bunu yaparken sağlığınıza dikkat etmelisiniz takdir toplarken sağlığınızdan olabilirsiniz. Yatırım yapmak konusunda oldukça heveslisiniz ancak uygun zamanı beklemelisiniz.

BAŞAK BURCU 16 mart 2017 perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos- 22 Eylül)
 
Sevgilinizin tutamayacağı sözler verdirmemelisiniz sonuç hüsrana uğrayabilir ve bunun siz de yaratacağı etki ise hiç hoşunuza gitmeyecektir o halde en başından aşırı istekler de bulunmamak gerekir ve oluruna bırakmak en akıllıcası olur. İş yerinizde bazı olumsuz durumlar var ve bu durumlara dahil olmamak istiyorsunuz ancak sizi çoktan taraf haline getirmiş bir çok insan var. Duygusallığınız bazen başınıza dert olsa da sizin yapınız  bu ve kendinizi böyle seviyorsunuz.

TERAZİ BURCU 16 mart 2017 perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)
 
Partnerinizle bu aralar istediğiniz bir ilişki yaşıyor olmanız sizi hayli mutlu ediyor ve onun varlığı size kendinizi şanslı hissettiriyor. Onunla olan ufak tefek tartışmalar sizi bazen ümitsizliğe kapılmanıza sebep olsa da onu seviyorsunuz. Yapmayı düşündüğünüz bazı yatırımlar var bunun için daha önce de bir fizibilite raporlaması yaptınız uygun olduğunu düşündüğünüz şu günlerde yatırımınızı yapmalısınız. Ailenizle ilgili bazı problemler yaşıyorsunuz ancak kısa zaman da bunun da üstesinden geleceksiniz.

AKREP BURCU 16 mart 2017 perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım) 

Aşk sizin hayatınızda ne anlama geldiğiyle ilgili düşüncelere devam ediyorsunuz. Bu düşünce tüm benliğinizi sararken bir yandan da hayalperest ruh haliniz yeni maceralar için sizi harekete geçirecek bu güzel günlerde geçmişe dönük kendinize söz verdiğiniz şeyler aklınıza gelecek ve bunun tekrar gündeme gelmesiyle harekete geçeceksiniz. Yeni yatırımlar yapmanız söz konusu ve bunun için kendinizi zorlamadan geniş zamanda düşünmeyi yeğliyorsunuz.

YAY BURCU 16 mart 2017 perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-22 Aralık)
 
Aşk hayatınızda gerçeklik dışı bakış açınız size ciddiyetsiz bir hava katıyor ve bunun sonucunda ilerleyen zamanlarda bir boş vermişlik algısı bırakıyorsunuz partneriniz üzerinde. Partneriniz sizden daha ciddi davranışlar beklerken sizse onun bu ilişkiyi fazla ciddiye aldığını düşünüyorsunuz. Aklınızda yatırım yapmak fikri yokken ailenizin zorlamasıyla yeni fikirler ediniyorsunuz  ve bunu şuan olmasa da ilerisi için kullanacaksınız. İşiniz sizi sürekli oradan oraya savuruyor olmasını bazen kaldıramasanız da çoğunlukla işinizden memnunsunuz.

OĞLAK BURCU 16 mart 2017 perşembe  GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık - 20 Ocak) 

Boş vermişliğiniz size eksi katıyor partneriniz sizin için uğraşırken siz onun bu davranışları karşısında adeta kılınızı bile kıpırdatmıyorsunuz. Bu durum daha fazla devam edemez ve onun çabalarına karşılık vermelisiniz aksi halde bitişe doğru yaklaşabilirsiniz. İşinizle kendinizi fazlasıyla yoruyorsunuz bu durum kendinize bile zaman ayıramamanızı neden oluyor. Yatırım yapmak fikri aklınızdan çıkmıyor ancak bunun için biraz daha temkinli davranmalısınız.
 
KOVA BURCU 16 mart 2017 perşembe  GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (23 Ocak - 19 Şubat)

İletişim sorunlarınızın olması sizi bazen yoruyor ancak bu sorun tek taraflı değil ve onun da en az sizin kadar olanlarda payı var. İşinizle ilgili bazı istemediğiniz durumlar olabilir her zaman istediğiniz sonuçlar elde edemeyebilirsiniz. Çevrenizde olan bazı olaylara dahil olmak istemeseniz de genel olarak sizi de ilgilendirdiği için dahil oluyorsunuz. Yaptığınız yatırmlarda kazançlı çıkıyorsunuz bu sizi motive ediyor.

BALIK BURCU 16 mart 2017 perşembe  GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 20 Mart)
 
Olumlu bazı gelişmeler sizin hoşunuza gidiyor ancak kesin bir çözüm elde edebilmiş değilsiniz  bu konu da dikkatli davranmalısınız. İşinizle ilgili yeni teklifler aldınız fakat bunu biraz çabuk değerlendirmelisiniz aksi halde bir fırsatı kaçırıyor olabilirsiniz. Kararsız ruh halinden kurtulmalısınız bu size yakışan bir ruh hali değil ve sonunda istediklerinnizi elde edebilmek varken neden zaman kaybedesiniz ki.

Son Güncelleme: 16.03.2017 12:44
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.