12 Ocak 2017 Perşembe 10:29
13 ocak 2017 cuma günlük burç yorumları

13 ocak 2017 cuma alacağınız kararlarda,gideceğiniz yerlerde ve daha bir çok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. Burçlar size yol gösterici tavsiyelerde bulunabilir. 

13 Ocak'ta dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 13 ocak cuma günlük burç yorumları... Yay burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Yay burcunun uğurlu günü hangisi? Yay burcunun ortak özellikleri nelerdir? Yay burcundan olan ünlüler hangileri? Yay burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır? Yay burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 13 ocak burç yorumları ve burçlara dair her şey haberimizde

Burcunuzun; aşk falı yorumu, iş falı yorumu,dikkat falı yorumu ve para falı yorum tüm detaylarıyla günlük olarak insanhaber.com'da

13 ocak 2017 cuma Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 13 ocak 2017 cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart - 20 Nisan)

Hayatınıza bir yapılanmanın geleceği bu dönemde, kendi gelişiminizi ve başarılarınızı desteklemek için muhakkak bir oto kontrol mekanizması geliştirmeli ve kendi sınırlarınızı realist bir şekilde kabul etmelisiniz.

BOĞA BURCU 13 ocak 2017 cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan - 23 Mayıs)

Evrensel düzenin getirdiği kısıtlamaların üstesinden, yine size evrenin bahşettiği, akıl, duygu, ruh ve bedensel güçle gelebileceğinizi her zaman hatırlamalısınız. Kişisel olarak kendinizi bütünlenmiş ve huzurlu hissedeceğiniz bir dönem var ufukta.

İKİZLER BURCU 13 ocak 2017 cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs - 23 Haziran)

Özellikle hayatınızın materyal boyutunu ilgilendiren, yeni bağlantıların yaşanacağı, somut sonuçların alınacağı deneyimlere hazır olmalısınız. Yaşantınızda devam etmekte olan ilişkilerinizde, kendi sınırlarınızı ve yapabilirliklerinizi realistik bir yaklaşımla kabul ederek hedeflerinize denenmiş yollardan ulaşabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 13 ocak 2017 cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran - 23 Temmuz)

Kendi fiziksel gücünüzün farkına vararak, hayata geçirmek üzere, ilk tohumları atacaksınız. Zenginliğin, materyal paylaşımın, pratikliğin ve gerçekçiliğin günlük yaşantınızda daha fazla fonsiyonel olduğunu göreceksiniz.

ASLAN BURCU 13 ocak 2017 cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Elinizdekilerle ve yeni kazandıklarınızla yaptığınız değerlendirmeler sonucunda, yeni planların yaratılması, yeni hedeflerin saptanması söz konusu. Alternatiflerin çoğaldığını görmek ve emeğinizin karşılığını alabilmek rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

BAŞAK BURCU 13 ocak 2017 cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos- 22 Eylül)

Eylemlerinizde somut nedenlerden yola çıkmanız, gereken sabrı ve dayanıklılığı göstermeniz, size sunulan sorumluluk ve dikkat derslerini reddetmemenizinin olumlu sonuçlarının yaşamaya başlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yine de maddi konularda dikkatli olun.

TERAZİ BURCU 13 ocak 2017 cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Kabuğunuzu kırıp, hayatın tadını çıkarmak için dışa yöneldiğiniz huzurlu bir döneme girmek üzeresiniz. Bu güven karşısında, himaye ve güvence altında bulunduğumuz bir alanı terketmeyi ve hayata atılmayı bile göze alabilirsiniz. Yine de nemli kararlar almadan önce iyi düşünün.

AKREP BURCU 13 ocak 2017 cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım) 

Bu güne kadar yaşadığınız bir sorunuzla ilgili olarak atmış olduğunuz tohumların olumlu şekilde açılmaya başladığı bir döneme giriyorsunuz. Başarının tadına varmak, insanlarla birlikte bu ilerlemeyi ve gelişmeyi kutlamak zamanıdır şimdi.

YAY BURCU 13 ocak 2017 cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-22 Aralık)

Yaşamınızda aslında ihtiyacınız olmayan şeyleri taşıdığınızı ya da vazgeçemediğinizi farkederek, gerekli yenilikleri yapmayı isteyeceksiniz. Varolan şartların tam anlamıyla değiştiğini, yokolduğunu, yeni şartların ve durumların doğduğunu göreceksiniz. Sizin için yepyeni bir dönem başlıyor.

OĞLAK BURCU 13 ocak 2017 cuma  GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık - 20 Ocak) 

Gerçekleşen gelişmelere büyük bir inançla yaklaştınız. Bunun nedeni de şu ana kadar idealist davranmanız ve ahlaki değerlere önem vermenizdi. Ama böyle Özellikle hayatınızın duygusal alanını ilgilendiren, yeni yakınlaşmaların yaşanacağı, duyguların çıkış noktası bulabileceği deneyimlere hazır olmalısınız. Yaşantınızda devam etmekte olan ilişkilerinizde, daha derin ve yoğun paylaşımların yaşanabileceği yeni bir dönemin arifesindesiniz.

KOVA BURCU 13 ocak 2017 cuma  GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (23 Ocak - 19 Şubat)

Hayatınızın çok büyük değişimler ve dönüşümler yaşayacağınız bir devresi başlamakta. Eskiyi tamamen geçmişte bırakarak, yeniyle yaşama devam etmenin, gelişiminiz için temel gereksiniminiz olduğunu göreceksiniz.

BALIK BURCU 13 ocak 2017 cuma  GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 20 Mart)
 
Kendi duygusal gücünüzün farkına vararak, hayata geçirmek üzere, ilk tohumları atacaksınız. Sezgilerinizin, içsesinizin ve psişik yanınızın günlük yaşantınızda daha fazla fonsiyonel olduğunu göreceksiniz.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.