21 Mayıs 2018 Pazartesi 19:47
HDP'nin milletvekili adayları belli oldu: İşte kesinleşen 600 isim

Halkların Demokratik Partisi Sözcüsü Ayhan Bilgen milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim etti.

HDP listesinde halklar, inançlar, sol ve sosyalist yapılardan çok sayıda temsilci yer aldı. HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan İstanbul’dan, Sezai Temelli ise Van’dan aday oldu.

Halkların Demokratik Partisi’nin (HDP) 24 Haziran milletvekili seçimleri için adaylık listesi kesinleşti. Listedeki isimlerde farklı halk, inanç grupları başta olmak üzere Türkiye sol ve sosyalist hareketlerinden temsilciler, kadın mücadelesinde öne çıkan isimler, KHK mağduru akademisyen ve emekçiler, gazeteci ve sanatçılar yer aldı.

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan İstanbul’dan, Sezai Temelli ise Van’dan aday gösterildi. HDP Sözcüsü Ayhan Bilgen ise yeniden Kars’tan aday oldu. Grup Başkanvekilli Meral Danış Beştaş ise Siirt’ten aday oldu.

İşte HDP’nin aday listesi

ADANA                1             TULAY   HATIMOĞULLARI

ADANA                2             KEMAL PEKÖZ

ADANA                3             SEVER   UZUN

ADANA                4             BARIŞ    KARABIYIK

ADANA                5             SONGÜL              AYDIN

ADANA                6             ZEYNEL KETE

ADANA                7             BERİTAN              ÖNEN

ADANA                8             AHMET KILIÇ

ADANA                9             ROZERİN             TOSUN

ADANA                10           İBRAHİM             YAKUT

ADANA                11           TÜRKAN              BAKIR

ADANA                12           CEMİL   ÖZEN

ADANA                13           ZOZAN EFETÜRK

ADANA                14           ÖMER   ULUÇAY

ADANA                15           DENİZ   VAROL

ADIYAMAN        1             HASAN BASRİ    YORULMAZ

ADIYAMAN        2             HAYRİYE              KORKMAZ

ADIYAMAN        3             MAHMUT           ÖZDEMİR

ADIYAMAN        4             BİRSEN TUNÇ

ADIYAMAN        5             MEHMET SELİM               ÖZBEK

AFYONKARAHİSAR         1             NEVİN  AYTEKİN

AFYONKARAHİSAR         2             MEMET ŞERİF    ÇELİK

AFYONKARAHİSAR         3             BELMA KORAY

AFYONKARAHİSAR         4             MEHMET EMİN                GERZ

AFYONKARAHİSAR         5             GÜLSEREN          KARATAŞ

AFYONKARAHİSAR         6             İSMAİL YILMAZ

AĞRI     1             BERDAN              ÖZTÜRK

AĞRI     2             DİRAYET DİLAN TAŞDEMİR

AĞRI     3             DALHA  KAYA

AĞRI     4             KEZİBAN              DUMLU

AMASYA             1             HAMZA                YILMAZ

AMASYA             2             MİTHAT               ÇELİK

AMASYA             3             CEMAL KİRLİ

ANKARA-1          1             FİLİZ      KERESTECİOĞLU DEMİR

ANKARA-1          2             EŞREF    KİRAZ

ANKARA-1          3             EMİNE  KAYA

ANKARA-1          4             İSHAK   KOCABIYIK

ANKARA-1          5             DÖNDÜ CEREN ŞİMŞEK

ANKARA-1          6             GAZİ      OTİ

ANKARA-1          7             CENNET               AVCI

ANKARA-1          8             CEYHUN              AKIN

ANKARA-1          9             DİLEK    ERTÜRK

ANKARA-1          10           ERDEM ÖRT

ANKARA-1          11           EBRU     DEMİR

ANKARA-1          12           REMZİYE              GÜÇLÜ

ANKARA-1          13           ERDAL   ATAŞ

ANKARA-2          1             NURAY TÜRKMEN CANLI

ANKARA-2          2             İSTEK     USALP

ANKARA-2          3             VAHİDE                İLGÜN

ANKARA-2          4             HAYDAR              ARSLAN

ANKARA-2          5             İPEK       GÜR

ANKARA-2          6             NURHAYAT        EMİRE

ANKARA-2          7             MUSTAFA           DEMİR

ANKARA-2          8             NİLGÜN               YILMAZ

ANKARA-2          9             ROJAN  MAMO

ANKARA-2          10           BAHYETTİN         BATUR

ANKARA-2          11           ÖMER   ÇELİK

ANKARA-3          1             VELİ       SAÇILIK

ANKARA-3          2             NAZIM KARAKURT

ANKARA-3          3             ŞEHRİBAN LEYLA              ÇETİNBAŞ

ANKARA-3          4             HAYDAR              ÜSTÜNDAĞ

ANKARA-3          5             HÜLYA  FIRAT

ANKARA-3          6             MEHMET ZARİF                KESİCİLER

ANKARA-3          7             FATMA KOÇYİĞİT ÖNER

ANKARA-3          8             İSMET   YALÇINKAYA

ANKARA-3          9             TÜLYA   SÖNMEZ AYTEKİN

ANKARA-3          10           FATMA KIZILÖZ

ANKARA-3          11           İLYAS     KURT

ANKARA-3          12           YİĞİT     ÖZTÜRK

ANTALYA            1             KEMAL BÜLBÜL

ANTALYA            2             DENİZ   YILDIRIM

ANTALYA            3             ERDAL   GİLGİL

ANTALYA            4             HADİ     CİN

ANTALYA            5             NİGAR  DURU

ANTALYA            6             İHSAN   NERGİZ

ANTALYA            7             FİLİZ      ASLAN

ANTALYA            8             VEYSEL AKBOĞA

ANTALYA            9             MERAL GEYLANİ

ANTALYA            10           HAKKI   BULUT

ANTALYA            11           HÜLYA  HASBAY

ANTALYA            12           ORHAN                GÜMÜŞ

ANTALYA            13           HÜLYA  BAYAR

ANTALYA            14           SALİH    VAROL

ANTALYA            15           GÜLSÜM             GÜZEL

ANTALYA            16           BERİVAN             TEMEL

ARTVİN                1             RECEP   DEMİRCİ

ARTVİN                2             EMİN    EKİNCİ

AYDIN   1             FERHAT                TUNÇ

AYDIN   2             AYFER   DEMİREL

AYDIN   3             DOĞAN               AÇIĞ

AYDIN   4             ÖZLEM TUNÇ

AYDIN   5             MEHMET CELAL               GÜMÜŞ

AYDIN   6             SEMRA BAŞARAN

AYDIN   7             ŞAHİN   KOÇ

AYDIN   8             BAHAEDDİN       YAĞARCIK

BALIKESİR           1             NESİBE YÖYLER

BALIKESİR           2             ŞAHİN   ÇOBAN

BALIKESİR           3             YURDANUR        GÜVEN

BALIKESİR           4             HÜSEYİN             GEVHER

BALIKESİR           5             FADİME               KAM TEMEL

BALIKESİR           6             HALİL ERSAN     BEKÇİ

BALIKESİR           7             ZEHRA  BABA

BALIKESİR           8             YAHYA  ANIK

BALIKESİR           9             KENAN YAĞIZ

BİLECİK 1             FEHMİ  KORKMAZ

BİLECİK 2             MUAZZEZ           PARILTI

BİNGÖL               1             ERDAL   AYDEMİR

BİNGÖL               2             NİHAT   AKSOY

BİNGÖL               3             GÜLİSTAN          AZAK

BİTLİS    1             MAHMUT CELADET        GAYDALI

BİTLİS    2             ZAHİT    MUTLU

BİTLİS    3             SEVDA  TABAK YAMAÇ

BOLU    1             KENAN BALTA

BOLU    2             GÖNÜL                GÖLBAŞ SEVDİNOĞLU

BOLU    3             RUMET SERHAT

BURDUR              1             BEKİR    ÇİÇEK

BURDUR              2             TANER  TAŞ

BURDUR              3             İSMAİL GELTURAN

BURSA-1             1             YÜKSEL AKGÜN

BURSA-1             2             AYGÜL  SAKLI

BURSA-1             3             MUSTAFA           YAĞCI

BURSA-1             4             AYNUR YILMAZ

BURSA-1             5             SAFFET PEHLİVAN

BURSA-1             6             RAİFE    GÜVEN

BURSA-1             7             AHMET OKUMUŞ

BURSA-1             8             MEHMET SAİT   YÜKSEL

BURSA-1             9             CEMAL HAZAR

BURSA-1             10           ZEKİ       SOYUŞEN

BURSA-2             1             MEHMET EMİN                ADIYAMAN

BURSA-2             2             METİN  KILIÇ

BURSA-2             3             ELİF        ÇUBUKÇUGİL

BURSA-2             4             CAHİT   KIRKAZAK

BURSA-2             5             İPEK       AKMAN

BURSA-2             6             NÜFER  OCAKLI

BURSA-2             7             CEMİLE ÖSÜN

BURSA-2             8             MEHMET NEDİM             KORKMAZ

BURSA-2             9             KEMAL DOĞAN

BURSA-2             10           SAMET KARGALI

ÇANAKKALE       1             BÜLENT               KÖREĞİ

ÇANAKKALE       2             ADİLE    YALÇIN

ÇANAKKALE       3             MUSTAFA           BİLGİÇ

ÇANAKKALE       4             ZÜBEYİR              ÖZKAYA

ÇANKIRI              1             NAZLI    ÇOBAN

ÇANKIRI              2             HÜSEYİN YEKTA               ERPOLAT

ÇORUM               1             BEKTAŞ İLHAN  EKE

ÇORUM               2             HASAN SATILMIŞ

ÇORUM               3             HASAN ÇELİK

ÇORUM               4             ERDOĞAN          SERİN

DENİZLİ                1             ŞERİFE  YILDIRIM

DENİZLİ                2             NEBİ      EBCİ

DENİZLİ                3             AYŞE LEVZAN    SÜZÜK

DENİZLİ                4             CEVAT  BARİN

DENİZLİ                5             AYŞE      ÖZAY

DENİZLİ                6             MUSA   AYDIN

DENİZLİ                7             PERİHAN             ÜGE

DENİZLİ                8             BİRHAT DEMİR

DİYARBAKIR       1             ADNAN SELÇUK               MIZRAKLI

DİYARBAKIR       2             SALİHE  AYDENİZ

DİYARBAKIR       3             İMAM   TAŞÇIER

DİYARBAKIR       4             REMZİYE              TOSUN

DİYARBAKIR       5             HİŞYAR ÖZSOY

DİYARBAKIR       6             SEMRA GÜZEL

DİYARBAKIR       7             GARO   PAYLAN

DİYARBAKIR       8             DERSİM               DAĞ

DİYARBAKIR       9             MUSA   FARİSOĞULLARI

DİYARBAKIR       10           ABDURRAHİM  DURMUŞ

DİYARBAKIR       11           MEHMET             TEMİZYÜZ

DİYARBAKIR       12           FERDA  FAHRİOĞLU AKIN

EDİRNE 1             MURAT                AMİL

EDİRNE 2             HANIM GÜZEL

EDİRNE 3             SERDAL                ZIMBA

EDİRNE 4             HASAN ATİK

ELAZIĞ 1             CEVDET                KONAK

ELAZIĞ 2             SELMA  METİN

ELAZIĞ 3             NEVZAT               BERİTANLI

ELAZIĞ 4             YAPRAK               FİLİZ

ELAZIĞ 5             KUTBETTİN         AKAN

ERZİNCAN          1             PINAR   AYTEKİN ÖZGÜÇ

ERZİNCAN          2             İBRAHİM             BOZKURT

ERZURUM          1             MEHMET KASIM              FIRAT

ERZURUM          2             ZELİHA  DÜNDAR

ERZURUM          3             FARUK  ÇİNAR

ERZURUM          4             SAFET   POLAT

ERZURUM          5             CÜNEYT               LALOĞLU

ERZURUM          6             BARIŞ    KEMALOĞLU

ESKİŞEHİR           1             HÜSEYİN             DEMİR

ESKİŞEHİR           2             NURTEN              ÖZER ULUÇELEBİ

ESKİŞEHİR           3             KEREM KESKİN

ESKİŞEHİR           4             İLKAY    ABAY

ESKİŞEHİR           5             HÜSEYİN             ÖZERDOĞAN

ESKİŞEHİR           6             GÜNAY                UYAR

ESKİŞEHİR           7             VEDAT  ASLAN

GAZİANTEP        1             MAHMUT           TOĞRUL

GAZİANTEP        2             BEDRİYE               YORGUN

GAZİANTEP        3             MEHMET             KARAYILAN

GAZİANTEP        4             ATİYE    OKAY

GAZİANTEP        5             OSMAN               DEMİRCİ

GAZİANTEP        6             GÜLER  ERAT

GAZİANTEP        7             KEMAL AKBULUT

GAZİANTEP        8             UMUT  BARAN

GAZİANTEP        9             MUSA   AYDIN

GAZİANTEP        10           FATMA LEBE

GAZİANTEP        11           SELMAN              TUTUMLU

GAZİANTEP        12           BİRGÜL                YILDIRIM

GAZİANTEP        13           AGİT      ERKAN

GAZİANTEP        14           ŞAHAP  YILDIRIM

GİRESUN             1             HALİL    KARAVELİOĞLU

GİRESUN             2             ALİCAN                ÇAKIR

GİRESUN             3             NURİYE PERVİN               BAŞER

GİRESUN             4             ŞENEL   ÖZTÜRK

GÜMÜŞHANE   1             SEYİT     KARTAL

GÜMÜŞHANE   2             YILMAZ                TAŞ

HAKKARİ             1             LEYLA    GÜVEN

HAKKARİ             2             SAİT       DEDE

HAKKARİ             3             ÖZGÜR ZEYDANOĞLU

HATAY  1             BARIŞ ATAY        MENGÜLLÜOĞLU

HATAY  2             HÜLYA  KAVUK

HATAY  3             KEREM NALBANT

HATAY  4             FATMA ÖZDEMİR

HATAY  5             SERVET KAVUKOĞLU

HATAY  6             KADRİYE              TURHAN

HATAY  7             YILMAZ                BAYRAM

HATAY  8             GÜLÜZAR           IŞIK ÇAY

HATAY  9             MİTHAT               MİRİOĞLU

HATAY  10           NAİM    ÖZBEK

HATAY  11           PARAŞİN             GÜMÜŞ

ISPARTA              1             MEVLÜT              SABUNCU

ISPARTA              2             CELAL    ÇİÇEK

ISPARTA              3             AYŞEGÜL             KORKUTAN

ISPARTA              4             EBUBEKİR           GÖNAN

MERSİN               1             FATMA KURTULAN

MERSİN               2             RIDVAN               TURAN

MERSİN               3             ATİLLA  GÜNEY

MERSİN               4             FATMAGÜL        DEMİRTAĞ

MERSİN               5             MEHMET ŞİRİN KAYA

MERSİN               6             EYLEM  GENÇER

MERSİN               7             MEHMET             ALIŞ

MERSİN               8             ELİF        ASLAN

MERSİN               9             HÜSEYİN             GÜR

MERSİN               10           ŞERİF     DURMAZ

MERSİN               11           FİLİZ      YILMAZ

MERSİN               12           İBRAHİM             UZEN

MERSİN               13           REŞAT   AŞAN

İSTANBUL-1       1             PERVİN                BULDAN

İSTANBUL-1       2             MUSA   PİROĞLU

İSTANBUL-1       3             ERKAN  BAŞ

İSTANBUL-1       4             EROL     KATIRCIOĞLU

İSTANBUL-1       5             SEMA    UÇAR

İSTANBUL-1       6             ATİLA    ÖZDOĞAN

İSTANBUL-1       7             SULTAN               KARASU

İSTANBUL-1       8             TUNCAY              GÖKÇE

İSTANBUL-1       9             AYLİN    HACALOĞLU

İSTANBUL-1       10           EMRE    SARIGÜL

İSTANBUL-1       11           ERTAN  HAMİTOĞLU

İSTANBUL-1       12           ŞEHRİBAN           ALKIŞ

İSTANBUL-1       13           İSHAK   KARAKAŞ

İSTANBUL-1       14           YAŞAR MERAL   ÇAKICI

İSTANBUL-1       15           RECEP   YILMAZ

İSTANBUL-1       16           NURULLAH         İŞLEK

İSTANBUL-1       17           CANSU İREM     KALENDER

İSTANBUL-1       18           KUVVET İHSAN LORDOĞLU

İSTANBUL-1       19           ENGİN  ARAS

İSTANBUL-1       20           MİHRİBAN DENİZ            NAR

İSTANBUL-1       21           SERVET GÜNGÖRDÜ

İSTANBUL-1       22           IRMAK  DUMLUPINAR

İSTANBUL-1       23           EYLEM  SARUCA

İSTANBUL-1       24           MURAT                GÜLENER

İSTANBUL-1       25           TÜLAY   AYDIN

İSTANBUL-1       26           VEYSİ    YAKLAV

İSTANBUL-1       27           GÜNAY                KARAOĞLAN

İSTANBUL-1       28           ALYA     AKKUŞ

İSTANBUL-1       29           İLHAN   ÇELİK

İSTANBUL-1       30           MELEKFER          BORAK TURGUT

İSTANBUL-1       31           MEHMET             KARASLAN

İSTANBUL-1       32           KEMAL İŞLER

İSTANBUL-1       33           DÜRDANE           BULGAN

İSTANBUL-1       34           EMİNE  KARAASLAN ATEŞ

İSTANBUL-1       35           SABRİ    AHI

İSTANBUL-2       1             AHMET ŞIK

İSTANBUL-2       2             OYA       ERSOY

İSTANBUL-2       3             HÜDA   KAYA

İSTANBUL-2       4             MUSTAFA           AVCİ

İSTANBUL-2       5             TÜLAY   KORKUTAN

İSTANBUL-2       6             ALİRIZA                BİLGİLİ

İSTANBUL-2       7             AYŞE      BERKTAY

İSTANBUL-2       8             GÜLSÜM             AĞAOĞLU

İSTANBUL-2       9             GÜRŞENAY         DALVEREN

İSTANBUL-2       10           HASAN ÖZGÜNEŞ

İSTANBUL-2       11           MEHMET             GÜLER

İSTANBUL-2       12           LUDMİLLA          BÜYÜM

İSTANBUL-2       13           HACER  ELÇİN

İSTANBUL-2       14           FENER   GÜNANA

İSTANBUL-2       15           CELAL    ALPHAN

İSTANBUL-2       16           MUSA   KILIÇ

İSTANBUL-2       17           ŞADİ      ÖZDEMİR

İSTANBUL-2       18           TÜRKAN              BİNGÖL

İSTANBUL-2       19           SERVET GÜZEL

İSTANBUL-2       20           IŞIL         HACIARİFKAPTANOĞLU KARABABA

İSTANBUL-2       21           MEHMET TAYYİP             ARSLAN

İSTANBUL-2       22           OZAN    ÖZGENLER

İSTANBUL-2       23           DİLBER  ASLAN

İSTANBUL-2       24           MUSA   DEĞİRMENCİ

İSTANBUL-2       25           DÜRDANE NİLSU             YÜRÜR

İSTANBUL-2       26           ADNAN                BULUT

İSTANBUL-2       27           MAŞALLAH         KÖYSÜ

İSTANBUL-2       28           ROHANİ               ÇİÇEKLİDAL

İSTANBUL-3       1             TURGUT              ÖKER

İSTANBUL-3       2             DİLŞAT  CANBAZ KAYA

İSTANBUL-3       3             HAKKI SARUHAN             OLUÇ

İSTANBUL-3       4             ALİ         KENANOĞLU

İSTANBUL-3       5             ZÜLEYHA             GÜLÜM

İSTANBUL-3       6             ABDULHAKİM   DAŞ

İSTANBUL-3       7             ELİF        BULUT

İSTANBUL-3       8             CELALETTİN        CAN

İSTANBUL-3       9             CANŞAH              ÇELİK

İSTANBUL-3       10           FEVZİ    GERÇEK

İSTANBUL-3       11           GÜLSEREN          KAYA

İSTANBUL-3       12           EKREM BARAN

İSTANBUL-3       13           AYŞE      KARADAĞ

İSTANBUL-3       14           MEHMET             DALKIRAN

İSTANBUL-3       15           MUAZZEZ           TÖRE

İSTANBUL-3       16           AYTEKİN              AKDEMİR

İSTANBUL-3       17           PINAR   GEZİK

İSTANBUL-3       18           KAZIM  ŞAROĞLU

İSTANBUL-3       19           BELÇİM                OKTAN

İSTANBUL-3       20           HÜSNÜ                TAŞ

İSTANBUL-3       21           SONGÜL              BÜYÜKPINAR

İSTANBUL-3       22           SÜLEYMAN        ÖZKAN

İSTANBUL-3       23           GÜLFİRAZ           SAĞLIK

İSTANBUL-3       24           MEHMET             PEKER

İSTANBUL-3       25           DİLEK    ULAŞ

İSTANBUL-3       26           ENVER  DURSUN

İSTANBUL-3       27           ASLI       YAĞCI

İSTANBUL-3       28           RIDVAN               ÖZTÜRK

İSTANBUL-3       29           LAİKA    TAKA

İSTANBUL-3       30           MESUT ALDAGÜL

İSTANBUL-3       31           ROJDA  TAŞDEMİR

İSTANBUL-3       32           SERKAN               YILMAZ

İSTANBUL-3       33           BÜSRA BERNA  TOPRAK

İSTANBUL-3       34           YUSUF  YALVAÇ

İSTANBUL-3       35           ZERRİN OĞLAĞU

İZMİR-1               1             SERPİL  KEMALBAY PEKGÖZEGÜ

İZMİR-1               2             NURETTİN          TURĞAY

İZMİR-1               3             YALÇIN YANIK

İZMİR-1               4             RAHİME               TURAN

İZMİR-1               5             HÜSEYİN             ÇAĞLAR

İZMİR-1               6             MERVAN             SINCAR

İZMİR-1               7             CEYHAN               AKAY

İZMİR-1               8             HALİME               AKDAĞ

İZMİR-1               9             FERZENDE           DENİZ

İZMİR-1               10           ELFESYE               NAS

İZMİR-1               11           TAMER AYDIN

İZMİR-1               12           SELMAN              YILDIRIM

İZMİR-1               13           KAMURAN         AKKUŞ

İZMİR-1               14           HAYRİ   ETYEMEZ

İZMİR-2               1             MURAT                ÇEPNİ

İZMİR-2               2             İDİL        UĞURLU

İZMİR-2               3             AYŞE      YILMAZ

İZMİR-2               4             MEHMET             AKER

İZMİR-2               5             CEMİLE AYDIN

İZMİR-2               6             SÜLEYMAN        GÜNDÜZ

İZMİR-2               7             GÖNÜL                AYGÜN

İZMİR-2               8             ORHAN                AYHAN

İZMİR-2               9             DERKAY               TAN

İZMİR-2               10           MAHSUN            KORKMAZ

İZMİR-2               11           BEHİYE  ERTAŞ

İZMİR-2               12           EKREM CAN       ALAYGUT

İZMİR-2               13           ABDULLAH         AKDENİZ

İZMİR-2               14           EDİP      KAYA

KARS     1             AYHAN BİLGEN

KARS     2             ARZU    MOCO

KARS     3             BİŞAR    ALİNAK

KASTAMONU    1             HÜSEYİN             GÖKOĞLU

KASTAMONU    2             İSMAİL ÇAVĞA

KASTAMONU    3             AZAT     AVCI

KAYSERİ               1             KADRİ   ERENER

KAYSERİ               2             EYLEM  CENGİZ

KAYSERİ               3             KENAN MARAŞLI

KAYSERİ               4             MUSTAFA           ÖÇAL

KAYSERİ               5             NİYAZİ  YALÇINKAYA

KAYSERİ               6             NURAN                ERGEN KILIÇ

KAYSERİ               7             ZENUN ORTA

KAYSERİ               8             ZİLAN    YILMAZ

KAYSERİ               9             SUAT     DEMİR

KAYSERİ               10           FEVZİ    POLAT

KIRKLARELİ         1             FARUK  ÖZDEL

KIRKLARELİ         2             DİREN CEVAHİR               ŞEN

KIRKLARELİ         3             YAKUP  ASLAN

KIRŞEHİR             1             GÖKHAN             AKIN

KIRŞEHİR             2             HELİZ     ABI

KOCAELİ              1             ÖMER FARUK    GERGERLİOĞLU

KOCAELİ              2             FATMA YILDIRIM

KOCAELİ              3             KUREYŞ                BİLGİÇ

KOCAELİ              4             YASEMİN            ÜÇER

KOCAELİ              5             ALİ DURSUN      BUĞDACI

KOCAELİ              6             MERYEM             DEMİR

KOCAELİ              7             ALAATTİN           ENÜL

KOCAELİ              8             FERHAT                DEMİRELLİ

KOCAELİ              9             MURAT                OZAN

KOCAELİ              10           DAMLA                BAĞCİ

KOCAELİ              11           NECATİ ALTINTOPRAK

KOCAELİ              12           SEVİCAN             YAŞAR

KOCAELİ              13           KADİR   YILDIRIMER

KONYA 1             BÜLENT               KILIÇ

KONYA 2             BERNA  ÇELİK

KONYA 3             EYLÜL    YAYLACI

KONYA 4             GIYASETTİN       ALMAZ

KONYA 5             JİYAN HURİ        YALÇIN

KONYA 6             RAMAZAN          OT

KONYA 7             BAHAR EKİNCİ

KONYA 8             ORHAN                KARACA

KONYA 9             OSMAN               KARAMAN

KONYA 10           HANİFİ KARACA

KONYA 11           ABDURRAHMAN             ARSLAN

KONYA 12           MEHMET             YÖNET

KONYA 13           HASAN GEBEŞOĞLU

KONYA 14           MEHMET SAİT   KOYUNCU

KONYA 15           CAHİT   BABAHAN

KÜTAHYA            1             ABDURAHMAN                ADIYAMAN

KÜTAHYA            2             HARUN                GÜNDÜZ

KÜTAHYA            3             SAVAŞ  BABUR

KÜTAHYA            4             GÖKHAN             ALKAN

KÜTAHYA            5             ŞEHMUS              ÇELİK

MALATYA           1             MEHMET             TUNCEL

MALATYA           2             JİYAN    TAŞ

MALATYA           3             KEMAL GEDİK

MALATYA           4             FATMA ALATAŞ

MALATYA           5             HÜSEYİN             KILINÇ

MALATYA           6             SİNAN  ÖZTÜRK

MANİSA              1             LEZGİN BOTAN

MANİSA              2             BİRGÜL                SAĞSÖZ

MANİSA              3             ADNAN                MANKAN

MANİSA              4             HASRET                ASLAN

MANİSA              5             CEVDET                YILDIZ

MANİSA              6             BAYRAM             SÖNMEZ

MANİSA              7             ABİDDİN              PADAK

MANİSA              8             NİHAT   YILDIRIM

MANİSA              9             İHSAN   ÇAÇA

MANİSA              10           VEYSİ    DURGUT

KAHRAMANMARAŞ       1             HÜSEYİN             BAKIR

KAHRAMANMARAŞ       2             MERYEM             YILDIZ

KAHRAMANMARAŞ       3             RAUF    TEPE

KAHRAMANMARAŞ       4             SEVGİ   BORAK

KAHRAMANMARAŞ       5             ŞAHİN   ŞANCİ

KAHRAMANMARAŞ       6             TÜLAY   KILINÇ DENİZ

KAHRAMANMARAŞ       7             İNANÇ  YILDIZ

KAHRAMANMARAŞ       8             RECEP   KAYA

MARDİN              1             MİTHAT               SANCAR

MARDİN              2             PERO     DUNDAR

MARDİN              3             TUMA   ÇELİK

MARDİN              4             EBRÜ     GÜNAY

MARDİN              5             GÜLBİN               ŞAHİN DAĞHAN

MARDİN              6             DİLAVER              İNAL

MUĞLA               1             SULTAN               ÖZCAN

MUĞLA               2             HÜSRAN BELGİN             KOÇ

MUĞLA               3             YILMAZ                YÜKSEL

MUĞLA               4             EBRU     DEMİR

MUĞLA               5             KEMAL KOÇ

MUĞLA               6             SEBAHAT             FIRAT

MUĞLA               7             ABDULLAH         İPEKLİ

MUŞ      1             GÜLÜSTAN        KILIÇ KOÇYİĞİT

MUŞ      2             MENSUR             IŞIK

MUŞ      3             ŞEVİN   COŞKUN

MUŞ      4             ADNAN                TOPÇU

NEVŞEHİR           1             İRFAN   TURAN

NEVŞEHİR           2             BEDRETTİN         ESER

NEVŞEHİR           3             KEVSER                YALÇIN

NİĞDE  1             MEHMET SALİH                İTAH

NİĞDE  2             İBRAHİM             AVŞAR

NİĞDE  3             ÜMRAN               BATURAY

ORDU   1             MESUT BİLGİ

ORDU   2             BAYRAM             KUŞMAN

ORDU   3             RUKEN KAYAALP

ORDU   4             ŞEVDER                YANDI

ORDU   5             ÇETİN    KAPLAN

ORDU   6             TAHSİN                TİMUR

RİZE       1             NECMETTİN       DURMUŞ

RİZE       2             KÖNA HAZAR    ÖZSOY

RİZE       3             SEVGİ   EVREN KÖROĞLU

SAKARYA            1             ÇİÇEK    ARIÇ

SAKARYA            2             HİVİDAR              TANGÜNER

SAKARYA            3             HÜSEYİN             KAYA

SAKARYA            4             GAYE     ÇALIŞKAN

SAKARYA            5             KEMAL AKTAŞ

SAKARYA            6             DERYA  BİNGÖL

SAKARYA            7             HAYDAR              EROL

SAMSUN             1             MEDİHA OYA     YAĞCI

SAMSUN             2             CELAL    KOCABIYIK

SAMSUN             3             EFRAİM               VAYİÇ

SAMSUN             4             ALİ DURSUN      KURT

SAMSUN             5             FİKRİ     YOLAYDIN

SAMSUN             6             KUBİLAY              ÖZTÜRK

SAMSUN             7             CEMİL   AKSU

SAMSUN             8             SEVDA  ÖZBEK YAKUT

SAMSUN             9             YUSUF  KIR

SİİRT      1             MERAL DANIŞ BEŞTAŞ

SİİRT      2             SIDIK     TAŞ

SİİRT      3             HAYRETTİN         ŞEN

SİNOP   1             AYŞE GÜL            KAFKAS

SİNOP   2             SEFA      ÖZTÜRK

SİVAS    1             RIZA      KARAMAN

SİVAS    2             HÜSEYİN             ÖZCAN

SİVAS    3             ŞENER   ÜNAT

SİVAS    4             HAKKI   AZARAK

SİVAS    5             RUKEN KOYUN

TEKİRDAĞ           1             SALİM   KAPLAN

TEKİRDAĞ           2             FERAY   MERTOĞLU

TEKİRDAĞ           3             HÜSEYİN             ERİŞ

TEKİRDAĞ           4             GURBET               DEMİRHAN

TEKİRDAĞ           5             ERHAN GÖVERCİN

TEKİRDAĞ           6             HALİME               TUNÇ

TEKİRDAĞ           7             TEKİN    ÇATALKAYA

TOKAT  1             ERDAL   BEKTAŞ

TOKAT  2             RANA    RENDE

TOKAT  3             NAMET                ERTOĞAN

TOKAT  4             MUHAMMET VEYSEL     YILDIZ

TOKAT  5             SERVET YÜKSEL

TRABZON            1             HÜSEYİN             TAKA

TRABZON            2             AHMET HAZAR DİLAVER

TRABZON            3             KADER  UZUN MADENKUYU

TRABZON            4             NURETTİN          KARADENİZ

TRABZON            5             GÜVEN                ATABAY

TRABZON            6             DURSUN ALİ      KURT

TUNCELİ              1             ALİCAN                ÖNLÜ

TUNCELİ              2             MERAL HANBAYAT YEŞİL

ŞANLIURFA        1             NİMETULLAH    ERDOĞMUŞ

ŞANLIURFA        2             AYŞE      SÜRÜCÜ

ŞANLIURFA        3             NUSRETTİN        MAÇİN

ŞANLIURFA        4             ÖMER   ÖCALAN

ŞANLIURFA        5             ALİYE     KIZILDAMAR

ŞANLIURFA        6             İSMAİL KAPLAN

ŞANLIURFA        7             ROZA    YAZMACI

ŞANLIURFA        8             YUSUF  YETİM

ŞANLIURFA        9             SONGÜL              ARPA

ŞANLIURFA        10           ORHAN                ÖZKAN

ŞANLIURFA        11           ELİF ROJDA         TALAR

ŞANLIURFA        12           CELALEDİN         ERKMEN

ŞANLIURFA        13           MERAL BALTER

ŞANLIURFA        14           BİŞAR    TÜYSÜZ

UŞAK    1             SÜLEYMAN        SÖZKESEN

UŞAK    2             ŞÜKRAN              SARI

UŞAK    3             MEMET LATİF    YILDIRIM

VAN      1             SEZAİ    TEMELLİ

VAN      2             BEDİA   ÖZGÖKÇE ERTAN

VAN      3             MURAT                SARISAÇ

VAN      4             MUAZZEZ           ORHAN

VAN      5             TAYİP    TEMEL

VAN      6             CENGİZ                ÇİÇEK

VAN      7             MUKADDES       KARAKOÇ

VAN      8             ASUMAN            YELMAZER

YOZGAT               1             YUSUF  ARAN

YOZGAT               2             MEHMET ŞİRİN EREZ

YOZGAT               3             DENİZ   ÖZTÜRK

YOZGAT               4             CEM EREN          ASLAN

ZONGULDAK     1             MEHMET ZEKİ   SALMANOĞLU

ZONGULDAK     2             BEDİRHAN          GÜNEŞ

ZONGULDAK     3             EVLİYA  GÜDAN

ZONGULDAK     4             ASYA     GEZER

ZONGULDAK     5             FEVZİ    KAYA

AKSARAY            1             SEYİT MEHMET KESKİN

AKSARAY            2             CİHAN  YILMAZ

AKSARAY            3             ŞÜKRAN              ACAR

AKSARAY            4             AHMET DEMİR

BAYBURT            1             ŞEMSETTİN        TAKVA

KARAMAN         1             CEMİL   YALÇIN

KARAMAN         2             AYŞE      DURUNESİL

KARAMAN         3             REMZİ   GÖKDAĞ

KIRIKKALE           1             DOĞAN               ANĞAY

KIRIKKALE           2             RIFAT    RONİ

KIRIKKALE           3             TEKYEDDİN         AKTAŞ

BATMAN             1             İDRİS     BALUKEN

BATMAN             2             FELEKNAS           UCA

BATMAN             3             NECDET               İPEKYÜZ

BATMAN             4             AYŞE      ACAR BAŞARAN

BATMAN             5             ŞÜKRÜ BAYTAR

ŞIRNAK                1             ABDULLAH         GÜNGEN

ŞIRNAK                2             LEYLA    BİRLİK

ŞIRNAK                3             HÜSEYİN             KAÇMAZ

ŞIRNAK                4             NURAN                İMİR

BARTIN                1             YILMAZ                TOPALOĞLU

BARTIN                2             ŞAYESTE              SALMANOĞLU

ARDAHAN          1             TAŞKIN AKTAŞ

ARDAHAN          2             YAŞAR  KAYA

IĞDIR    1             HABİP   EKSİK

IĞDIR    2             KIZNAZ TÜRKELİ

YALOVA               1             ALİ FUAT             HATİP

YALOVA               2             HEDİYE POLAT

YALOVA               3             ABDURRAZAK   EKİNCİ

KARABÜK           1             ENSAR  TOPAL

KARABÜK           2             MUSTAFA           ÖZSOY

KARABÜK           3             DERYA  GÖÇTÜRK

KİLİS      1             KASIM  KISA

KİLİS      2             EZEL       AYDIN

OSMANİYE         1             AHMET EKEN

OSMANİYE         2             MÜSLÜM            ÇAĞAN

OSMANİYE         3             DERYA  TURHAN

OSMANİYE         4             CELAL    EKER

DÜZCE  1             YAHYA  MACİT

DÜZCE  2             SEMA    GÜNEŞ

DÜZCE  3             MEHMET ŞERİF ORGUN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.