Yeni ses kaydı: Egemen Bağış ayetlerle dalga geçmiş!

'Başçalan' hesabından bu akşam Egemen Bağış ile ilgili yeni bir ses kaydı paylaşıldı. Egemen Bağış ve Metehan Demir arasında geçtiği iddia edilen konuşmada, Bağış Twitter’dan paylaştığı ayetler konusunda makara yapıyor.

Başçalan adlı twitter hesabından paylaşılan son ses kaydında; iddiaya göre; Hürriyet yazarı Metehan Demir ile Egemen Bağış telefonda konuşuyor.
 
İddiaya göre, Bağış'ın 'Ben her cuma bir ayet sallıyorum' sözlerine ses kaydına göre Demir 'Senin elinde kitapçık (Kuran-ı Kerim) var ordan sallıyorsun' yanıtını veriyor. Yine iddiaya göre Bağış ise şu yanıtı veriyor: 'Kitapçık yok lan, google'a gir. Kuran'da atıyorum kardeşlik, Kuran'da bilmem ne diye search yap hepsi çıkıyor. Oradan bir tane salla gitsin'
 
Öte yandan iddiaya göre dikkat çeken bir başka söz ise Metehan Demir'in 'Allah'ın Egemen Bağış'tan bir ayet inse de ben de onu RT etsem' ve Bakara Suresi ile dalga geçen 'Her kim ki Egemen Bağış'ı sevmez, Allah en kısa zamanda onun belasını verir, Bakara 159' sözü durumun ne kadar vahim olduğunu gösteriyor. 
 

Son olarak ise iddiaya göre Metehan Demir'in 'Bu Bakara iyi ya' sözlerine Egemen Bağış gülerek 'Makara' yanıtını veriyor.